• Full-time

Sales Manager pro ČR a SR

Místo: Praha

Máme řešení cílených kampaní, které sbírá v reálném čase data o chování uživatelů internetu, buduje unikátní profily a pomocí umělé inteligence a prediktivních modelů doporučuje místo, reklamu a cenu za zobrazení reklamy pro každého unikátního uživatele. To vše v reálném čase a s co největší přesností. Našimi klienty jsou velké blue chip společnosti, které zobrazují reklamu jen těm uživatelům, kteří jsou svým chováním vhodní pro jejich produkty.

Pokud chcete zkusit prudce se rozvíjející obor umělé inteligence v personalisované on-line reklamě, pak se spojte s námi, využíváme nejmodernější technologie a máme jeden z nejlepších týmů v regionu na Big Data.

Hledáme:

– mladé i zkušené obchodníky v oblasti on-line reklamy
– schopné obchodníky, kteří se zajímají o technologie na internetu
– dříče, kteří chtějí na sobě neustále pracovat, aby se vypracovali na špičku v oboru
Požadujeme:
– pečlivost a dotahování jednotlivých úkolů – žádný kontakt nesmí vychladnout
– vzdělání – SŠ, VŠ se zaměřením na marketing výhodou
– zkušenost s prodejem reklamy pomocí programatického nákupu (RTB) výhodou
– praxe v online marketingu výhodou
– znalost webové analytiky výhodou

Náplň práce:

– první kontakt s klienty, kteří nás sami kontaktují a které chceme získat
– komunikace s klientem (osobně, telefonicky a e-mailem)
– vyhledávání dalších příležitostí na trzích v Česku a na Slovensku
– prostor pro realizaci vlastních nápadů

Nabízíme:

– full time zaměstnání
– HPP
– velice zajímavou práci v kolektivu odborníků v oboru
– výkonnostní odměny v závislosti na výsledku
– příspěvek na stravu cca 2 000 Kč/měs.
– zázemí stabilní rychle rostoucí společnosti
– získání know-how využití Big Data v marketingu, umělé inteligence a reklamních platforem
– 5 týdnů dovolené (+5 sick days)

Colpirio.com je mezinárodní společnost působící v ČR, SR, Polsku a Itálii. Její předností je tým datových vědců, reklamních specialistů, kteří vyvinuli datovou platformu pro doporučování cílené reklamy na internetu. Našimi klienty jsou velké a střední společnosti, digitální agentury, které preferují cílenou a personalisovanou reklamu. V platformě máme jen v ČR přes 7mil. unikátních profilů a jejich chování, nákupní zvyklosti, zájmy a další socio-demo data, které v reálném čase zpracovávají prediktivní modely. Colpirio.com působí v rychle rostoucím oboru a má ambice se stát lídrem v této oblasti. Více na www.colpirio.com.

Kontakt:
Vladan Hejnic, CEO Colpirio.com s.r.o., vladan.hejnic@colpirio.com,Tel.+420 775602668

Máte zájem o tuto pozici? Mám zájem, abyste mě kontaktovali.