• Full-time

Marketing Manager

Místo: Praha

Skupina firem VIVnetworks.com, VIVmail.cz a Colpirio.com jsou #1 ve svých oborech Affiliate marketingu, E-mail marketingu a Behaviorálníhom cílení. Jedná se o mezinárodní společnosti působící až v 27 zemích světa.

Colpirio.com je největší datová platforma pro behaviorální cílení nabídek.

VIVnetworks.com je exkluzivním operátorem největší affiliate sítě na světě CJ by Conversant (cj.com) v CEE regionu, špičkou mezi affiliate technologiemi ve světě.

VIVmail.cz je #1 v E-mail marketingu v regionu a nejen, že implementuje IBM Watson Campaign Automation (dříve Silverpop), ale i vyvíjí a provozuje vlastní platformu pro E-mail marketing.

Pokud chcete zkusit prudce se rozvíjející obor on-line marketingu (výkonnostní online marketing), pak se spojte s námi, využíváme nejmodernější technologie a máme více nežjak 400+ klientů v ČR, SK, v Evropě a USA.

Hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat, kreativně se rozvíjet, využít své zkušenosti v marketingu. Jedná se čistě o B2B business, který má svá specifika. Máme 9+ let zkušeností jak marketing pro naše firmy dělat, ale rádi se necháme vést, co dělat lépe.

Hledáme:

Vás pokud jste:

  • Kreativní
  • Chcete se učit – dáme vám obrovský prostor na vzdělávání
  • Loajální
  • Organizačně schopný a dodržujete termíny
  • Pracovitý a nerozdáváte jen práci 🙂
  • Zkušený, aspoň 2 roky s exekucí marketingu (B2B je výhodou)
  • Anglicky mluvící a píšící (min.B2)
  • Umíte ovládat GA, Adwords, Sklik, FB Ads, LinkedIn, Twitter apod.
  • Textař, teda pokud pak je to výhodou nebo minimálně rozeznat čtivý text od čistě reklamního

Náplň práce:

  • Spoluvytváření a plánování celého marketingu našich 3 firem
  • Exekuce marketingu – nenajímáme si agentury, ale pracujeme s interními zdroji
  • Odhadujeme rozdělení vaší práce na:
  • Partnerské akce, konference (¼ času)
  • Vlastní konference a akce (¼ času)
  • On-line marketing (¼ času)
  • Marketingová podpora obchodu (analýzy, akce, materiály) (¼ času)

Nabízíme:

  • Možnost realizovat své nápady (jsme velmi flexibilní a schopni okamžitě realizovat vaše nápady)
  • Práci v centru Prahy (Jungmannovo náměstí, P1)
  • Tým skvělých a přátelských lidí / odborníků, od kterých se můžete učit
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Perspektivu mít více odpovědnosti v našem 200+ mil. businessu

Více informací o nás a našich marketingových aktivitách:

Affiliate marketing:
www.vivnetworks.com
www.affiliatekonference.cz
www.affiliateprojektroku.cz
FB skupina https://www.facebook.com/groups/vivnetworks/
FB stránka https://www.facebook.com/vivnetworks/
Twitter https://twitter.com/VIVnetworks?lang=cs
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/viv-networks-ltd-/

E-mail marketing:
www.vivmail.cz
www.targito.com
www.gdprlive.cz
FB stránka https://www.facebook.com/vivmail.cz/
Twitter https://twitter.com/VIVmail?lang=cs
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/vivmail-s-r-o-/

Behaviorální cílení:
www.colpirio.comhttps://target.colpirio.com/

Kontakt:
Vladan Hejnic, non-Executive Director Colpirio.com s.r.o., vladan.hejnic@colpirio.com, Tel.+420 775602668

Máte zájem o tuto pozici? Mám zájem, abyste mě kontaktovali.