• Full-time

Head of Technical Support

Místo: Praha / Brno

Do Colpirio, systému pro cílení a správu digitálních kampaní s využitím AI, hledáme kolegu, který se stane prvním členem nově vznikajícího týmu technické podpory.

O Colpirio

Colpirio je platforma sbírající data o chování uživatelů na internetu. Budujeme unikátní profily (v ČR už okolo 8mil.) a pomocí prediktivních modelů a samoučících se technologií (AI) technologie predikuje jaký bude další krok každého unikátního uživatele. Platforma má široké využití v reklamě, retailu a obchodě vůbec. Colpirio.com je jediná platforma v regionu, která v reálném čase tyto data zpracovává a která má tolik dat o nákupech, o zájmech, geo data a další.

Dnes především využíváme Colpirio pro cílení digitální reklamy v ČR a SR.

Hledáme kolegu / kolegyni, který se vyzná v digitálním marketingu, kampaních a jejich měření. Vyvíjeme a provozujeme pokročilé DMP a DSP, vhodný kandidát by měl vědět, co tyto zkratky znamenají. Staráme se o optimalizaci digitálních kampaní našich klientů. A právě o komunikaci se zákazníky a nastavování a optimalizace jejich kampaní by se měl náš kolega většinu času starat.

Hledáme:

Vás pokud jste:

  • zkušený/á v problematice internetové reklamy
  • technicky nadaný/á a máte schopnost se dále vzdělávat
  • kreativní – stále hledáte řešení
  • zkušený/á v analýzách kampaní / dat
  • komunikativní, spolehlivý/á, pečlivý/á a loajální

Pokud máte navíc zkušenosti s ?

  • RTB kampaněmi
  • PPC kampaněmi v Google AdWords, Seznam Sklik
  • Heureka, Zbozi.cz
  • Základními  metrikami pro měření výkonu kampaní a návštěvnosti webu
  • Google Analytics, Piwik nebo jiným systémem pro webovou analytiku
  • Zkušenosti s podobné pozice v digitální agentuře nebo v interním týmu, ně

Náplň práce:

  • Komunikace s klientem, obchodem a vývojem Colpirio
  • Analýza zadání kampaně od klienta / agentury (vhodné cílení)
  • Provádět zákazníky procesem spuštění a měření kampaní
  • Optimalizovat výkon kampaně a reporting
  • kterého z velkých inzerentů

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou (po zkušební době),
  • 4 týdny dovolené (+ týden dovolené navíc po odpracovaném roce),
  • 3 sickdays
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • pružnou pracovní dobu
  • benefity (notebook, mobilní telefon, stravenky po zkušební době)

Kontakt:
Karel Pavlíček, CEO Colpirio.com s.r.o., karel.pavlicek@colpirio.com, Tel.+420 602520632

Máte zájem o tuto pozici? Mám zájem, abyste mě kontaktovali.